jesteś tutaj: strona główna

Galeria zdjęć

Wycieczki -Program Świadomy Konsument

                              Wycieczki Integracyjne Seniorów

Seniorzy biorący udział w zajęciach w ramach programu „Świadomy Konsument” uczestniczyli w dniach 17 i 25 listopada 2009. w jednodniowych wycieczkach do Cieszyna i Wisły.

Program był bardzo urozmaicony, począwszy od zapoznania się z produktami nowoczesnej placówki bankowej poprzez spacer po pięknym Cieszynie i Wiśle. Dopisała pogoda oraz humory. Organizatorzy zadbali również o podniebienia uczestników. Serwowany kotlet wielkości talerza zaspokoił głód największego głodomora. Odrestaurowany rynek w Cieszynie prezentował się okazale, natomiast część czeska miasta zachęciła do wypicia kufelka piwa i zrobienia drobnych zakupów.
W Wiśle wszystkich zachwycił deptak i piękny wystrój sklepów. Po zrobieniu familijnego zdjęcia i zjedzenia obowiązkowego oscypka nastąpił powrót do Brzeszcz. Uczestnicy w bardzo miły sposób dziękowali kierowcy i organizatorom za udany wyjazd. Kierowca Pan Adam Gottfield dodatkowo zebrał bardzo dużo pochwał za bezpieczną jazdę po ośnieżonych serpentynach przełęczy Salmopolskiej.

Wisła25.11 018Wisła25.11 016Wisła25.11 010
Wisła25.11 001Wycieczki Integracyjne Seniorów 1

« wróć do listy galerii